Rally Mexico, СД13: безсилля конкурентів Ож’є

Сьогодні, як і днем раніше, перший доп в колі є найдовшим: 25-кілометровий Guanajuatito мав показати, наскільки важко буде відкриваючому канал невдасі вчорашнього дня в особі Тьєррі Ньовілля, і наскільки швидким буде Ож’є, що летить до своєї шостої перемоги в Мексиці. Надії на диво у виконанні Теєму Сунінена хоча й були, але, безумовно, залишались більшою мірою своєрідною мрією.

Сервіс-парк всі екіпажі покинули, вибравши п’ять коліс складу Medium, то ж ніяких шинних інтриг протягом першого кола на нас сьогодні не очікує. Ож’є на цих 25-ти кілометрах впевнено переміг, привізши фінішувавшому другим Тянаку майже дев’ять секунд. І ця перевага виглядає просто гігантською, якщо подивитися на щільність боротьби за спиною француза: Тянак лише на 1,5 секунди випередив Сунінена, а той, у свою чергу, виявився лише на одну десяту швидшим за Еванса! Однак, навіть при настільки щільному фініші Отт Тянак зумів відсунути Елфіна із третього на четвертий рядок абсолюту. І на наступному допі увага уболівальників буде прикута саме до цієї пари, адже 1,2 секунди цілком можна відіграти навіть на відносно короткій спецділянці Alfaro, дистанція якої складає 17 кілометрів.

Ньовілль жеж став на допі шостим, випередивши лише Гаса Грінсміта і програвши 25 секунд Себастьяну Ож’е. Втім, на його 40-хвилинне відставання від лідерів не зможуть вплинути навіть перемоги на всіх спецділянках.

І ще один нюанс. На фініші допа Ож’е, кілька здивувавшись гарному результату, обмовився, ніби йому здається, що двигун втратив у потужності. Будемо сподіватися, що на наступній спецділянці у француза не виникне жодних сумнівів щодо надійності автомобіля, адже сьогодні він заслуговує на лідерство, як ніхто інший.

Турнірне становище після СД13

1. Ож’є/Інграссія (F, Toyota Yaris WRC) 1: 39.54,0
2. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +22,9
3. Тянак/Ярвеойа (EE, Hyundai i20 Coupe WRC) +41,6
4. Еванс/Мартін (GB, Toyota Yaris WRC) +43,0
5. Рованперя/Халттунен (FIN, Toyota Yaris WRC) +52,8
6. Грінсміт/Едмондсон (GB, Ford Fiesta WRC) +1.56,5
7. Тідеманд/Барт (S, Skoda Fabia R5 evo) +5.39,5
8. Грязін/Федоров (RUS, Hyundai i20 R5) +6.28,1
9. Буласія/Берначчіні (BOL/I, Citroen C3 R5) +7.46,9
10. Фернандес/Гарсія (RCH/RA, Skoda Fabia R5 evo) +10.27,5

14-03-2020 11167
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца