Rally Mexico, СД11. Ож’є знову лідер!

Щойно склалося враження, що ліміт неприємностей для учасників Rally Mexico досягнуто, як лідер гонки, Кріс Мік, провалився з першої позиції на п’яту. З огляду на, що в заліку залишаються лише п’ять заводських екіпажів на техніці WRC, які їдуть, не використовуючи систему Super Rally, п’яте місце можна вважати в якійсь мірі останнім – навіть втративши через прокол 1 хвилину і 37 секунд, Мік все одно має перевагу над Буласієй, що йде шостим, більше ніж у 6 хвилин.

Найшвидшим на цьому допі став Ярі-Матті Латвала, хоча максимум, в чому можуть йому допомогти подібні локальні успіхи, так це у потраплянні до заключної частини першої десятки на фініші ралі. А ось Ож’е, показавши відмінний другий результат, і поступившися фіну всього 1,2 секунди, тепер впевнено очолює гонку, маючи відносно комфортну перевагу над Евансом.
У свою чергу, лідер чемпіонату, Отт Тянак, програє Евансу 21 секунду. Тож, з одного боку, здається, що розриви між заводськими екіпажами не обіцяють ніякої боротьби, а з іншого – початок дня видався настільки божевільним, що не можна бути впевненим абсолютно ні в чому.

Справжня боротьба йде зараз між лідерами заліку WRC 2, де Гуерра обійшов Буласію і випереджає його всього на 2.5 секунди. На жаль, третій представник цього заліку, Альберто Еллер, відстає від цієї пари майже на 4 з половиною хвилини.
Після двох допів, протяжністю приблизно по 30 кілометрів, учасники відправляються на короткий 8-кілометровий ElBrinco, який стане заключним в першому колі суботи.