Rally Australia, СД21. Ньовілль: мені нема чого втрачати

Мені нема чого втрачати, тож мені все одно. Саме з такими словами опинився на фініші 21 допа Тьєррі Ньовілль. Показавши на спецділянці другий, слідом за Лаппі, результат, Тьєррі відіграв 3,6 секунди в Ожьє та 3,8 – в Еванса. Однак це зовсім нічого не змінює. Як би не летів Ожьє (а на цій спецдільниці він поступився переможцю Лаппі всього 0,4 секунди), якщо Ожьє не зіткнеться з проблемами, про титул можна вже не мріяти. Прекрасно розуміють це і в M-Sport: Еванс і Ожьє їдуть чисто і стабільно, знаючи, що все знаходиться під контролем.

Себастьян Ожьє: «Мені зараз навіть бонусні очки (на PowerStage – прим.ред.) не потрібні. Я просто намагаюся фінішувати».

Елфін Еванс: «Не думаю, що це критично – втриматися поміж Ожьє та Ньовіллем. Себу досить просто бути попереду».

Важко розраховувати на помилку конкурентів, коли вони повністю контролюють хід боротьби і можуть дозволити собі їхати без жодного ризику.

Куди цікавіше розвивається ситуація навколо боротьби за перемогу: на фініші допу Тянак зізнався, що не вважає за можливе суперництво з Латвалою, оскільки головним завданням для обох є збереження двох перших позицій і захист від Паддона. Досить дивне висловлювання, оскільки Паддон відстає від Отта аж на 14,6 секунди, а ось Латвала знаходиться попереду всього лише в п’яти секундах. Але найзахоплююче те, що Тянак і Латвала показали на цьому допі дня абсолютно однакові результати. І хоча збереження існуючого розриву поміж екіпажами виглядає дещо нудним, можете собі уявити цей рівень конкуренції!

Зараз всі вирушили на сервіс, а після цього підуть на завершальне коло цього приголомшливого чемпіонату.

Турнірне становище після СД21
1. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) 2: 33.38,4
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +5,0
3. Паддон/Маршалл (NZ/GB, Hyundai i20 Coupe WRC) +19,6
4. Остберг/Еріксен (N, Citroen C3 WRC) +47,6
5. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +58,1
6. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +1.45,8
7. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +2.07,3
8. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +2.24,9
9. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) +3.24,7
10. Брін/Мартін (IRL/GB, Citroen C3 WRC) +7.20,1

18-11-2018 2111
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца