Rally Australia під загрозою зриву

Організатори заключного етапу чемпіонату світу серйозно стурбовані загрозою, що нависла над проведенням перегонів – в районі проведення ралі вирують пожежі, через що закритий проїзд по дорогах, які зовсім скоро мають стати спецділянками, причому, закритий він абсолютно для всіх – навіть для офіційних осіб гонки.

Уейн Кенні, директор Rally Australia, опублікував наступне повідомлення: «В цей час в Новому Південному Уельсі відбувається велика кількість пожеж – в різних місцях на великій території горить ліс. Поки це не має значного впливу на стан доріг, які будуть використовуватися в Rally Australia. Організатори підтримують тісні і регулярні контакти з представниками влади, які добре обізнані про майбутній захід і надають усіляку допомогу. Всі лісові ділянки, які будуть використовуватися для ралі, в якості запобіжного заходу повністю закриті для пересування, в тому числі – для будь-якої діяльності, пов’язаної з підготовкою гонки».

У вівторок стартує ознайомлення з трасою, то ж гонка зараз дійсно знаходиться під загрозою зриву. Через закриття Тихоокеанського шосе на північ від Сіднею були побоювання і з приводу своєчасного обладнання сервіс-парку, проте з цим проблем, на щастя, не виникло. В історії чемпіонату світу з ралі не раз траплялося, що в справу втручалися лісові пожежі – з новітньої історії можна згадати скасування спецділянки в Португалії. Але який удар по першості може завдати скасування вирішальної гонки сезону, складно навіть уявити. Оновлення інформації про стан справ в Австралії організатори обіцяють вже найближчим часом.

 

10-11-2019 2667
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца