Прощальний подарунок для Міккельсена?

Дані Сордо і Андреас Міккельсен стартують на Monza Rally Show за кермом автомобілів Hyundai i20 R5 – гонка пройде з шостого по восьме грудня в легендарній Монці неподалік від Мілану. Якщо для Сордо грудневий старт в Італії є давньою традицією, то у випадку з Міккельсеном це схоже на такий собі прощальний подарунок, адже місця за кермом бойового WRC в складі Hyundai для нього в наступному році, схоже, не буде.

Дані Сордо двічі, в 2010 і 2013 роках, ставав переможцем в Монці: «Це мій п’ятий старт на Monza Rally Show, але в цьому році він буде особливим, бо я буду їхати на Hyundai i20 R5, а я ніколи раніше не стартував в Монці на машині R5. Для мене це стане святковим уїк-ендом з командою. Звичайно, ми постараємося перемогти, але в кінці сезону гонка в Монці є розвагою».

Для Міккельсена ж це буде друга поява на старті Monza Rally і, як і в випадку з Сордо, дебют за кермом автомобіля i20 R5. У 2017 році норвежець виграв Monza Masters Show за кермом Hyundai WRC, а його штурманом тоді був Тьєррі Ньовілль.

Андреас Міккельсен: «У цьому році зі своїм постійним штурманом я зможу зосередитися і показати, на що здатний автомобіль. Упевнений, що конкуренція буде високою, особливо з огляду на присутність Дані. Я думаю, що ми обидва добре повеселимося. Зазвичай, коли ви весело проводите час за кермом автомобіля, темп завжди досить високий».

Ралі включає в себе вісім спецділянок протягом трьох днів, а завершить програму недільне Masters Show.

20-11-2019 4021
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца