Проблема в M-Sport

На гонці в Аргентині усі три екіпажі M-Sport виглядали дуже непереконливо. Так, Ожьє виграв перший п’ятничний доп, проте потім просто шокував глядачів своєю низькою швидкістю. І головне, що це не спишеш на розчищення траєкторії, адже на другому проїзді Ожьє був повільнішим, ніж на першому, а в суботу, стартувавши вже позаду лідерів, продовжив стабільно втрачати секунди.

У підсумку Себастьян посів четверте місце, поступившись кількома очками головному конкуренту по боротьбі за чемпіонство – Тьєррі Ньовіллю. Елфін Еванс і Теєму Сунінен також виглядали практично безсилими в боротьбі зі своїми конкурентами.

Себастьян Ожьє: «При низькому зчепленні з дорогою конфігурація нашого автомобіля не дозволяє їхати достатньо швидко. Тому нам потрібно все проаналізувати і знайти можливості для поліпшення ситуації. У нас залишаються області, в яких нам потрібно добре попрацювати, але ралі – це завжди компроміс. На початку сезону ми змогли покращити поведінку автомобіля в деяких умовах, однак при низькій вологості і на м’якому піщаному покритті, схоже, ми не в змозі боротися. Це була гонка з напруженою боротьбою, в результаті ми набрали очки, тож я не можу сказати, що я повністю незадоволений. Однак я не можу знайти відповіді, адже був тільки один доп, на якому я їхав обережно, бу був сильний туман, але ж я і на інших спецділянках я також був повільнішим».

Гоночні умови в Португалії хоча і відрізняються від умов в Аргентині, але мають з ними багато спільного. Тож в M-Sport дійсно є, над чим попрацювати перед наступною гонкою.

 

 

06-05-2018 4648
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца