Понтус Тидеманд: я щасливий поверненню!

Понтус Тідеманд, який у цьому році провів дві перших гонки чемпіонату світу за кермом Ford Fiesta WRC, повідомив у твіттері, що знову вийде на старт, заяявившись на турецький етап першості.

Це стало можливим завдяки RaceNetWork – це абсолютно нова концепціяпо співпраці із інвестиційними компаніями, яку було створено на підтримку шведських пілотів. Нагадаємо, що 28-річний швед фініширував у обох гонках чемпіонату світу цього року: у Монте-Карло він був двадцятим, а в Швеції – восьмим.

Понтус Тідеманд: «Я щасливий повернутися до гри! Із нетерпінням чекав на це з тієї миті, як вийшов з машин в останній день Ralle Sweden у лютому. Із того часу я важко працював, і ця праця дала результат, то ж я можу зробити черговий крок вперёд. Хочу подякувати M-Sport, моїм шведським спонсорам, RaceNetWork і всім, хто мене оточує та допомагає. Цей новий шанс просто безцінний для мене. Це буде мій перший старт на гравії за кермом цього автомобіля, і я сподіваюся на хороший прогрес під час ралі. Fiesta WRC – найкрутіша машина, на якій я коли-небудь їздив, і я закохався в неї з того часу, як сів за кермо. З минулого року я знаю, що гонка у Туреччині – це дійсно важке ралі (Понтус стартував за кермом Skoda Fabia R5, але зійшов через проколи – прим. ред.), і я потурбуюсь про те, щоб бути у найкращій формі. Я готовий до нових випробувань більше, ніж на сто відсотків, бо це саме те, заради чого я жив протягом останніх шісти місяців!»

Річард Мілленер: «Приємно побачити Понтуса в команді за рулем Ford Fiesta WRC. Це те, що багато хто, у тому числі і я, бажали побачити. З нетерпінням чекаю на його виступ у Туреччині. Понтусу не дуже щастило на початку року – стартова позиція і деякі технічні проблеми спрацювали проти нього. То ж, враховуючи це, він зробив солідний дебют, і ми хочемо побачити на нього у гравійній гонці. Понтус – універсальний пілот, конкурентоздатний на всіх типах покриття. У нього є талант, і ми хочемо, щоб він зробив наступний шаг у своїй кар’єрі. Перед гонкою у Туреччині він проведє тести, і ми впевнені, що він відпрацює на сто відсотків».

17-08-2019 1934
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца