Подвійна мета

Найближчі два тижні будуть для української Eurolamp World Rally Team дуже багатими на гоночні події. Перший весняний виїзд відбудеться на Tallinna ralli. Після тривалої паузи естонський чемпіонат з авторалі приймає етап у рідних стінах, бо до цього дві гонки на сніжно-льодовому покритті проходили в сусідній Латвії.

Екіпаж Валерія Горбаня і Сергія Ларенса підійшов до третього етапу в якості лідерів абсолютного заліку. Основним завданням буде збереження лідерства і завоювання максимальної кількості балів. Крім переможця другого етапу, Егона Каура, починає боротьбу за лідерство триразовий абсолютний чемпіон Естонії з авторалі Георг Гросс. У його розпорядженні буде Ford Fiesta категорії WRC.

Звісно, тим, хто вже виходив на старт гонки в Таллінні, буде легше, а ось для українсько-естонського екіпажу цей спільний виїзд стане на Tallinna ralli дебютним, хоча для Сергія Ларенса ця гонка – четверта за рахунком.
Гонка пройде в два дні. У п’ятницю 11 травня відбудеться урочисте відкриття та проїзд трьома спецділянками, а субота стане основним днем гонки, який і вирішить долю золотих нагород Tallinna ralli.

Відразу після закінчення гонки в Естонії команда відправиться в Латвію, де візьме участь в третьому етапі Чемпіонату Латвії з ралі – Rally Talsi, який пройде в місті Талсі 18-19 травня.

08-05-2018 7282
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца