Після втрати учасників World RX позбувся і одного з етапів

Останнім часом пов’язані з World RX новини мають здебільшого негативне забарвлення. Заяви про припинення участі Audi, Peugeot та Olsbergs, оголошення про припинення виступів на постійній основі Маттіаса Екстрема, слова Себастьяна Льоба про те, що продовження його виступів пов’язане із серйозними труднощами, загальне невдоволення грандів у зв’язку з невизначеністю навколо першості – після всього цього хотілося почути хоч щось добре. І ось – чергова новина: попередньо опублікований календар World RX на сезон 2019 буде змінений і позбудеться етапу в США.

Керуючий директор World RX в інтерв’ю motorsport.com зізнається, що причиною такого рішення є прагнення скоротити витрати команд, які вимагали якихось рішень в цьому напрямку. Звісно, під удар потрапила сама віддалена гонка серії. Ну а після виключення з розкладу передостаннього етапу першості, довелося змінити дати і заключної гонки, яка відбудеться в ПАР – її дати перемістили з початку грудня на 9-10 листопада.

Пол Белламі: «Після консультацій з FIA і учасниками чемпіонату світу ми вирішили скоротити кількість етапів у календарі 2019 року. Це рішення було прийнято, щоб допомогти знизити витрати команд і забезпечити серії максимальну конкурентоспроможність».

При цьому в заплановані раніше дати траса в Остіні прийме етап американської першості з ралі-кросу, яку так само промоутує IMG.

Пол Белламі: «Ми плануємо повернення чемпіонату світу до США у 2021 році, коли ми перейдемо на використання електромобілів. Ми як і раніше дуже прагнемо розвитку ралі-кросу в США і будемо продовжувати працювати з аудиторією в американському чемпіонаті».

 

06-12-2018 3869
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца