Після епізоду з обгоном Еванс і Мік хочуть змін в правилах

Як повідомляє autosport.com, Елфін Еванс і Кріс Мік закликали FIA прискорити впровадження технологій, що дозволяють попереджати екіпаж більш повільного автомобіля про те, що ззаду до нього наближається швидший екіпаж, який потрібно буде пропустити. На гонці у Франції Кріс Мік, сповільнывшись через проблеми з автомобілем, затримав на допі Елфына Еванса, який боровся за перемогу. Після розгляду ситуації судді повернули Евансу втрачений ним час, але подібні епізоди, безумовно, є для чемпіонату вкрай небажаними.
Після фінішу пілоти заговорили про необхідність впровадження системи, яка дозволила б уникати подібних неприємностей.

Кріс Мік: «Така система є, то ж давайте її застосовувати. Це дуже спростило б ситуацію».

Елфін Еванс: «Звичайно, впровадження подібної системи є дуже важливим. Я з нею не працював і не дуже багато знаю про те, як вона працює, але вона могла б принести чимало користі. Подібні речі час від часу відбуваються на ралі. Я добре знаю Кріса, він просто не знав, що ми знаходимося одразу за ним».

Система, що дозволяє попереджати екіпаж про наближення швидшого суперника дійсно є і застосовувалася в ралі-рейдах ще 10 років тому. Розповідь про неї – з позначки 1 хвилина 35 секунд наведеного нижче відео.

Директор FIA з ралі Ів Маттон заявив, що робота з так званою системою «push-to-pass» була в списку завдань на цей сезон: «Це входить в план дій, але мова йде не тільки про використання технології, адже воно має супроводжуватися багатьма заходами. Я сподіваюся, це буде зроблено в наступному році, якщо ми зможемо знайти спільну згоду про те, як цю систему використовувати. Спортивні правила не можуть бути змінені протягом року, за винятком основних питань безпеки, то ж не слід чекати на швидкі зміни».

 

 

04-04-2019 2450
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца