Підтверджено статус Rally Estonia

Rally Estonia 2019 пройшло на прекрасному рівні, зібравши чудові відгуки як від пілотів та глядачів, так і від заводських команд та автоспортивних функціонерів. Але навіть при цьому естонці зізнавалися, що абсолютно не розраховують на проведення етапу чемпіонату світу – ще навесні використання фрази «кандидатська гонка» практично припинилося, а статус етапу перетворився на «WRC promo event». Саме такий вихід із ситуації придумали функціонери, перед якими стояло завдання прив’язати гонку до чемпіонату світу, при цьому, не включаючи її до календаря.

24-26 липня в околицях Отепя пройде чергове Rally Estonia, і його статус, як і можна було припустити, залишився незмінним – промо-етап чемпіонату світу. Проблема в тому, що за тиждень до цього в календарі WRC зазначено етап в Кенії, то ж заводським екіпажам доведеться докласти чимало зусиль, щоб вкластися в такий графік.


Урмо Аава, директор Rally Estonia: «Вибору особливо не було, бо ми розглядаємо Shell Helix Rally Estonia як тести перед Rally Finland (фінський етап пройде через два тижні після гонки в Естонії – прим. ред.), і ми не раз переконувалися , що гонщики, які стартували в Естонії, були швидкими в Фінляндії. Ми обговорювали це питання з командами і вирішили, що це найкращі дати для нашої гонки».

19-11-2019 5309
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца