Переродження Rally Estonia!

Автоспортивний Союз Естонії оголосив про підготовку до проведення в районі Отепя ралі, яке має відбутися перед фінським етапом чемпіонату світу і залучити екіпажі з WRC. Зрозуміло, що липнева гонка планується, як заміна Rally Estonia, зі скандалом скасованому в лютому цього року. Після того, як першу половину сезону було зірвано погодними умовами і пандемією, естонські автоспортивні функціонери взяли на себе зобов’язання відновити раллийне життя, дотримуючись усіх вимог та обмежень, пов’язаних із коронавірусом.

У заяві автоспортивного Союзу Естонії йдеться: «EAL організовує раллійний захід нового рівня на легендарних дорогах Отепя. Обов’язковими умовами проведення змагання є дотримання всіх існуючих обмежень і відкриття естонських кордонів.

Переважна більшість запланованих автоспортивних подій цього року не відбулися. У зв’язку з важкими обставинами автоспортивного Союз Естонії шукав можливості для швидкого відновлення активності в області автоспорту.

Важливість автоспорту для мешканців Естонії сьогодні неможливо переоцінити – це підтверджується тією увагою, яку ЗМІ в останні роки приділяє чинним чемпіонам світу Отту Тянаку і Мартіну Ярвеойї. Ми працювали над тим, щоб ця гонка в Отепя пройшла за участю провідних гонщиків WRC.
Ми повинні реагувати на нові умови в контексті як вимог до здоров’я, так і економічних можливостей, і інакше підходити і до учасників, і до глядацької аудиторії. Ми уважно стежимо за діями в сфері запобігання розповсюдженню вірусу і змінами в міжнародному автоспортивному календарі, щоб вибрати дату, зручну для кращих ралістів світу».

Гонку заплановано на 24-25 липня, а резервною датою є 7-8 серпня.

19-05-2020 3004
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца