Пауза Peugeot у World RX може повернути Льоба у ралі

Чехарда зі змінами в технічному регламенті World RX змусила Audi, Peugeot і приватну команду Olsbergs MSE взяти паузу у своїх виступах. До того ж, Peugeot вирішила покинути і дакаровского серію, тож у Себастьяна Льоба в наступному сезоні може з’явитись маса вільного часу, а перемога на перегонах в Іспанії стала прекрасним приводом поговорити з французом про його можливе повернення до рідної ралійної стихії. Тим більше, що останнім часом багато вболівальників мріють про відновлення дуету Льоб-Ожьє у складі Citroen Racing. У будь-якому випадку, 9-разовий чемпіон світу не заперечує можливості хоча б епізодично повернутися до WRC.

Себастьян Льоб: «У майбутньому – це можливо. Але моє майбутнє поки вельми туманно. Компанія Peugeot покинула ралікрос, тож мені потрібно вирішити, чим я буду займатися. Просто зараз, з огляду на те, який великий крок уперед зробило ралі, мені дуже хочеться сказати, що це була, мабуть, найбільша перемога в моїй кар’єрі. Це була дуже важка гонка, аж до самого фінішу. Коли в результаті на дисплеї висвітилася інформація про нашу перемогу, це було неймовірним почуттям. Дуже приємно, що після всіх цих років вдалося знову бути конкурентоспроможним, адже хлопці не зупинялися в розвитку, поки мене не було».

Дев’ята перемога в Іспанії і 79 перемога в кар’єрі – Льоб продовжує ставити рекорди, і П’єр Будар не приховує, що дуже хоче бачити великого француза у своїй команді, тим більше – поруч з Себастьяном Ожье. Але якщо в переговорах з Себастьяном-молодшим головним було питання грошей, то у відносинах з Льобом на перший план виходять проблеми куди більш тонкі, і вирішити їх шляхом фінансових умовлянь навряд чи можливо. Тим більше, що Льоб розглядає варіант продовження кар’єри в ралікросі з використанням автомобіля Peugeot в своїй власній команді.

31-10-2018 2884
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца