Паддон виграє в Новій Зеландії

Літні WRC-канікули між гонками в Італії та Фінляндії деякі з пілотів проводять за підготовкою до наступного етапу, тим більше, що Rally Finland дуже відрізняється від гірських гонок, які йому передували. Хейден Паддон на Hyundai i20 AP4 зі своїм старим штурманом Джоном Кеннардом виступили на новозеландському South Canterbury Rally, в якому здобули переконливу перемогу, випередивши найближчого переслідувача, Ендрю Хоуксвуда на Mazda 2 AP4, майже на 5 хвилин і показавши найкращий час на десяти з одинадцяти спецділянок. Дороги ці, доречі, добре знайомі Хейденові за виступами часів початку його кар’єри.

Хейден Паддон: «Я насолоджувався цим днем. Вранці було дуже важко через велику кількість льоду на спецділянках, а виїжджаючи першими на допи, ми мали зрозуміти, чи є зчеплення з дорогою. Ну а в другій половині дня ми вже отримували задоволення. Автомобіль поводився чудово, і ми просто насолоджувалися собою».

У сезоні 2018 це був уже третій домашній старт для Паддона, і всі три гонки він виграв. Характер доріг в Новій Зеландії дуже нагадує фінський, як часто жартують пілоти, це «те ж саме, але без дерев по узбіччях». Тож подібний досвід, та ще й у поєднанні із майбутным стартом в Rally Estonia, повинен допомогти новозеландцеві під час гонки у Фінляндії.

27-06-2018 3392
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца