Паддон: Скорочена програма ще більше мене розпалює

Hyundai перед початком Чемпіонату світу 2018 року внесла зміни у склад пілотів. Андреас Міккельсен підписав угоду з колективом за умови, що проведе всі етапи сезону, тому команді довелося вирішувати, що робити з Дані Сордо та Хейденом Паддоном.

Спочатку був варіант, що корейський колектив виставить чотири машини на старт, але у підсумку цього року у гонках світової першості буде лише три екіпажі. Звісно, місця Тьєррі Ньовілля та Міккельсена залишатимуться недоторканими, а ось Сордо та Паддон змінюватимуть один одного за кермом.

Новозеландський гонщик, який провів вражаючий 2016 рік, коли навіть здобув перемогу в Аргентині, у 2017-му був не у такій гарній формі. Цього ж року відновити високі результати може завадити виступ лише на семи етапах, але Хейден приймає цей виклик з високо піднятою головою.

«Це рішення я повинен прийняти та вичавити все можливе з наявних нагод», – сказав Паддон.

«До того ж, ситуація підливає палива у вогонь, оскільки цього року треба продемонструвати все, на що ми здатні. Це ми і налаштовані зробити. Ми віддамо всі сили заради цього.

Як і в будь-якому професійному спорті, відсутність належної практики не допомагатиме втриманню свого високого рівня. Ми проведемо лише сім етапів, тому втратимо через це, але щоб зберегти змагальний дух та продовжити саморозвиток, ми проведемо ще п’ять гонок у Новій Зеландії на машині AP4. Тому в цілому наша програма виступів залишиться насиченою».

13-02-2018 2568
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца