Ож’є: не буду приховувати розчарування

Себастьян Ож’є та Себастьяном Льоб є рекордсменами за кількістю перемог в Rallye de Monte-Carlo: на рахунку кожного з них – по сім золотих кубків, заковика лише в тому, що одна з його перемог припала на гонку, що проводилася в заліку IRC (у 2009 році через розбіжності з організаторами чемпіонату світу Автомобільний клуб Монте-Карло відмовився від статусу етапу WRC). То ж до рекорду Себа-старшого Ож’є все ж не дотягнув і навряд чи дотягне, адже цей сезон, як запевняє француз, стане останнім в його кар’єрі. Після шести поспіль перемог Ож’є не зміг завоювати черговий золотий кубок і не приховує розчарування.

Себастьян Ож’є: «Ми не можемо заперечувати, що дещо розчаровані, адже наша переможна серія в цій легендарній гонці перервалася. Безумовно, я відчуваю розчарування, не потрапляючи на верхню сходинку подіуму в Монте. Але 22 очка в нашій першій гонці за Toyota – це багатообіцяючий результат, який обіцяє хороший сезон завдяки прекрасній атмосфері в команді і позитивним почуттям, які я відчував за кермом.

Незважаючи на те, що в наступних гонках нам доведеться бути більш агресивними, наші можливості і потенціал Yaris WRC були очевидні. В цілому, результат для початку сезону дуже позитивний.

Чого мені не вистачало, так це рівня знань про автомобіль, які дозволили б мені бути більш розслабленим в складних умовах, типових для цієї гонки. Так, можна було ризикувати трохи більше, але я не з тих, хто дозволяє собі зайвий ризик. Не забувайте, що це було наше перше ралі з цим автомобілем, і поки у нас немає в цьому плані великого досвіду. Крім того, з огляду на драматичну аварію Отта Тянака, я ще більше впевнений у своїй правильній стратегії – залишатися в зоні комфорту і довіряти своїм почуттям».

 

02-02-2020 5717
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца