Ож’є: Я наробив менше помилок за інших

Себастьян Ож’є здобув рекордну п’яту перемогу поспіль на Ралі Монте-Карло. Хоча француз не завжди був найшвидшим та часто поступався Отту Тянаку, який проводив першу гонку за кермом Toyota, у найвідповідальніші моменти він збільшував свою перевагу. Саме тому фірмова стабільність француза знову привела його до перемоги.

«Це знову було надзвичайне випробування. Коли ми сюди приїжджаємо, то чудово розуміємо, що це буде складний вікенд, протягом якого постійно треба робити правильний вибір гуми», – сказав Ож’є на прес-конференції після гонки.

«Отт був серйозним конкурентом, але й на подіумі бути приємно на цьому етапі. Звісно, я дуже задоволений, це найкращий спосіб розпочати сезон.

Проте ще ніколи мені не було так складно з гумою. Оскільки умови постійно змінюються, очевидних варіантів немає зовсім. Добре, що ми зробили менше помилок за інших. Майже неможливо було проїхати гонку без жодної помилки – я їх також робив. Проте наші помилки були незначними та з невеликими втратами. Ось так ми і здобули п’яту перемогу поспіль».

Ключовим моментом гонки був ранок суботи. Трасу вкрило снігом – саме у цих умовах Ож’є вдалося виграти хвилину у Тянака, завдяки чому він отримав перевагу, яку повністю не розгубив до фінішу.

«Це була одна з найскладніших спецділянок у моїй кар’єрі. Складно навіть пояснити, наскільки складно було. Скаржитися не збирався, але їхати було не дуже приємно – мова йшла лише про виживання. Коли я подолав дистанцію, це було великим полегшенням, але на той момент було складно зрозуміти – втратив я хвилину чи виграв. Я приємно здивувався, коли побачив час у порівнянні з Тянаком», – додав Себ.

29-01-2018 4279
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца