Ож’є вважає, що логічно сконцентруватися на європейських етапах

У розкладі світової ралійної першості залишилась чимала кількість етапів поза межами Європи – перенесені гонки в Аргентині і Кенії, а також змагання в Японії та у Нової Зеландії. У міжсезоння робота над логістикою чемпіонату коштує функціонерам і організаторам чималих зусиль, то ж провести всі заплановані гонки при втраті декількох місяців через карантин навряд чи вдасться.

Себастьян Ож’є вважає, що було б правильно сконцентруватися на європейських етапах, які не потребують великих фінаносвих витрат на логістику. В інтерв’ю французькій газеті L’Équipe він сказав: «Буде складно провести всі дорогі етапи. Виробники сильно постраждали від цієї ситуації, тому потрібно подумати над скороченням витрат. Я сподіваюся, що вдасться провести п’ять гонок, але поки не ясно, яким чином все це буде здійснено. Не думаю, що ми зможемо стартувати раніше, ніж в Фінляндії».

В принципі, скасування найдорожчих етапів дійсно зможе зберегти учасникам більшу частину бюджету, то ж подібний варіант цілком має право на життя. Тим більше, що не менш важливу роль при цьому відіграє і відсутність необхідності витрачати час на відправку команд в різні куточки планети.

13-04-2020 6232
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца