Ож’є: після ралі – в кільцеві гонки

Перед підписанням контракту з Citroen Себастьян Ож’є не приховував, що цей контракт буде останнім в його ралійній кар’єрі. Причина проста – більшу частину часу француз проводить на гонках, а хотів би отримувати задоволення в колі сім’ї. Але Себ не має наміру завершувати автоспортивну кар’єру і націлений на участь у 24 годинах Ле Ману. Ще під час виступів за M-Sport Ож’є обговорював з представниками Ford можливість своєї участі в легендарному марафоні.

У своїй колонці у французькій Le Figaro француз написав: «Один рік з Citroen – це занадто мало. Потрібно як мінімум два сезони, щоб домогтися успіху. Це буде мій останній контракт, адже я щороку повинен проводити майже 200 днів далеко від дому, а я хочу насолоджуватися життям з дружиною і сином. Я ще не визначився, чим буду займатися після WRC, але хотів би залишитися на гоночних трасах – я хочу виступити в 24 годинах Ле Ману. У мене були контакти з Ford з приводу виступу на кільці Сарте в категорії GT. Що стосується Формули Е, то я взагалі не зв’язувався з командами звідти. Якщо вірити іншим гонщикам, то пілотаж цих машин не особливо вражає. Але це досить молодий чемпіонат, і у нього ще все попереду».

Разом в Дакаром 24 години Ле Ману є прекрасним варіантом продовження кар’єри багатьох спортсменів, які припинили постійні виступи в різних серіях – благо, обидві гонки не вимагають праці протягом усього року і постійного відриву від сім’ї. До того ж, в Ож’є є досвід виступів у кільцевих змаганнях – цієї осені він стартував за кермом автомобіля DTM.

29-12-2018 6074
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца