Отт Тянак стартує на Rally Estonia

Rally Estonia, яке традиційно проходить незадовго до фінського етапу чемпіонату світу з ралі, є чудовою нагодою «вкотитися» в швидкісні тривимірні доріжки. Звісно, тут частенько можна побачити зірок світового рівня.

Раніше повідомлялося, що в Rally Estonia 2018 стартують Хейдон Паддон і Крейг Брін на автомобілях WRC останньої генерації. Оголосив про свій старт на домашній гонці і Отт Тянак. Таким чином, у списку заявлених представлені команди трьох з чотирьох виробників, присутніх в чемпіонаті світу. Ну а якщо згадати, що на трасі будуть Fiesta WRC і Mini WRC (хоча обидва автомобілі – минулого покоління), можна вважати, що спектр заявлених машин категорії WRC досить широкий.

Отт Тянак: «На естонських дорогах завжди було приємно їздити. Я радий, що ми з нашою командою і Toyota Yaris WRC можемо стартувати в Rally Estonia. Це відмінна можливість проїхати на WRC домашніми доріжками, і здається, що в цьому році список стартуючих буде дійсно сильним. Для команди це хороший спосіб отримати дані і досвід в реальної конкуренції. Наша головна мета на цю гонку – повернути відчуття їзди швидкими дорогами після гірських ралі, але при цьому нам дуже хотілося б закінчити гонку на вершині подіуму».

Томмі Мякинен: «Естонія – справжня ралійна країна, і участь в цьому ралі – хороший спосіб подарувати свято Отту, Мартіну і всім естонським раллістам».

Як повідомляють організатори гонки, за цією новиною стоїть величезна праця і багаторічна робота багатьох людей. Швидше за все, доклав руку до цього старту і Олег Гросс – батько чемпіона Естонії з ралі Георга Гросса, бізнесмен, за підтримки якого Тянак пробивав собі шлях у великому автоспорті.

Олег Гросс: «Це відмінний спосіб побачити, як Отт і Мартін виступають в Естонії в той час, як вони є топ-пілотами WRC. За цим стоїть багато зусиль, і я хотів би подякувати команді Toyota Gazoo Racing. Я впевнений, що всі з нетерпінням чекають їх тут, в Естонії. Для мене особисто це дуже хвилююче».

Фото: Twitter, Sven Arbet

20-06-2018 2604
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца