Отт Тянак повністю реабілітувався після аварії в Монте-Карло

Фінішувавши в Швеції, Отт Тянак зізнався, що ще не повністю набрав форму після страшної аварії на першому етапі чемпіонату. Під час Rally Sweden Отт, навіть при сильних болях у всьому тілі, уникнув прийому знеболюючих препаратів, але спочатку він взагалі не був упевнений, що зуміє взяти участь в гонці. Естонцю довелося чимало попрацювати з фізіотерапевтом, і зараз він повністю готовий до старту в Мексиці.

Отт Тянак: «Зараз у мене вже немає ніяких додаткових сеансів із терапевтом. Все добре, все нормально. Після аварії у мене було кілька додаткових процедур, але тепер я просто із нетерпінням чекаю на можливість повернутися в бій».

Отт Тянак вісім разів стартував у Мексиці, і шість з них – за кермом автомобіля категорії WRC. При цьому він лише один раз зумів піднятися на подіум, рік тому ставши тут другим і поступившись 30 секундами вигравшому Себастьяну Ож’є. Ну а найбільше запам’ятався уболівальникам епізод із аварією, в результаті якої екіпаж естонця втопив свій Ford Fiesta WRC.

Отт Тянак: «Якщо говорити про вболівальників, то Мексика – просто приголомшлива. Навколо натовп глядачів, які просто божеволіють. А це завжди робить гонку особливою, а нас, пілотів – більш емоційними. Немає нічого кращого, ніж приїхати в сонячну Мексику після зими. Але фізично тут, звичайно, досить складно. Через нестачу кисню на великій висоті стиль пілотування має бути плавним і м’яким, адже потужність двигуна буде знижуватися, і нам доведеться використовувати її максимально ефективно. Я був радий вперше піднятися на подіум із Hyundai, але в Мексиці все буде зовсім інакше – це унікальний виклик. Спека і високогір’ї роблять цю гонку особливою в календарі».

 

10-03-2020 7039
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца