Отт Тянак: кожен член команди має бути зосередженим

30-річний Отт Тянак, який виграв третю гонку поспіль і вихором увірвався у чемпіонську сутичку поміж Ньовіллем та Ожьє, розуміє, що для продовження боротьби за титул потрібно докласти величезних зусиль. В особистому заліку естонець зараз випереджає Ожье, трохи поступаючись Ньовіллю, а Toyota, завдяки переможному дублю у виконанні Тянака і Латвали, вийшла на першу позицію в заліку виробників. І якщо M-Sport навряд чи буде в змозі поборотися за звання кращої команди, то Hyundai Motorsport, безсумнівно, докладе максимум зусиль для того, щоб повернути собі втрачене в Туреччині лідерство.

Судячи з тону останніх висловлювань Отта Тянака, він вже впевнено почуває себе в ролі лідера команди, оскільки все частіше від нього можна почути фрази у стилі «кожен в колективі повинен». Не стало винятком і інтерв’ю виданню wrc.com.

Отт Тянак: «Зараз ми в боротьбі, і нам потрібно зосередитися на цьому. Кожен член команди повинен закатати рукава і працювати на результат. Часом нам не вистачало швидкості в Туреччині, тож нам потрібно продовжувати прогресувати, якщо ми хочемо утриматися в цій боротьбі. Наступні гонки – дуже різні. Сподіваюся, мотивація команди буде достатньою для боротьби».

Що стосується минулого етапу, то Тянак вважає Rally Turkey найзабійнішою гонкою сезону.

Отт Тянак: «Це було найбільше випробування цього сезону. Багато разів проходження спецділянки перетворювалося на лотерею, а техніка переносила просто божевільні навантаження. Можна сказати, що в командах, чиї автомобілі завершили гонку без Rally2, всі відпрацювали на відмінно».

 

19-09-2018 2876
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца