Організатори Rally New Zealand не мають сумнівів щодо майбутнього

Організатори новозеландського етапу чемпіонату світу з ралі готують гонку на заплановані дати, але відзначають, що не мають сумнівів у майбутньому свого проекту навіть в разі скасування ралі в цьому сезоні. До старту Rally New Zealand залишається трохи більше чотирьох місяців, а уряд заборонив в’їзд і виїзд, оголосивши двотижневу обсервацію для тих, хто прибув до Нової Зеландії. Політика «жорстких заходів на випередження» прем’єр-міністра Жасінди Ардерн дозволила уникнути великої кількості смертей – в країні підтверджено лише 13 випадків смерті людей із коронавірусом.

Майкл Гольдштейн, директор гонки: «Rally New Zealand продовжує підготовку до запланованого в Окленді на вересень етапу чемпіонату світу з ралі. Звичайно, в цей час існує серйозна загальна невизначеність, яка стосується і чемпіонату світу з ралі 2020 року. У найближчі тижні ми продовжимо тісну співпрацю з місцевими і центральними урядовими органами, а також з FIA і промоутером WRC».
При цьому Гольдштейн твердо заперечує чутки про те, що фінансування і матеріально-технічне забезпечення гонки надавалися на умові, що її буде проведено саме в 2020 році: «Звісно, це не так. Було виділено фінансування для проведення заходу на разовій основі, без прив’язки до сезону».

24-04-2020 7016
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца