Офіційно: Hyundai в WRC 2 з Вейбю і Грязіним

Зовсім недавно Ів Маттон висловлювався про працю над збільшенням кількості заводських екіпажів в різних категоріях. Директор FIA з ралі напевно знав про рішення Hyundai, та й чутки про це вже потрапили в інформаційне поле. І ось – офіційне оголошення про те, що Hyundai приходить до WRC 2 з оновленим i20 R5, а пілотами команди стануть Вейбю і Грязін. Як повідомляє autosport.com, команда буде називатися Hyundai Motorsport N, а обслуговуванням буде займатися естонська RedGrey (той же MM Motorsport Маркко Мяртіна, який змінив назву).

Андреа Адамо: «Наш прихід у WRC 2 є важливим рішенням для Hyundai Motorsport, і у цього є кілька причин. По-перше, це підтверджує і зміцнює нашу зацікавленість в WRC в цілому. По-друге, це дозволить нам довести конкурентоспроможність нашого недавно модернізованого i20 R5 – продукту величезної й напруженої роботи нашого клієнтського відділу. Можливість випробувати автомобіль на різних трасах чемпіонату перед шанувальниками ралі по всьому світу буде дуже корисною. Ми розраховуємо на співпрацю з командою RedGrey і нашими двома молодими та амбітними пілотами».

м

Вейбю, нагадаємо, провів три сезони в WRC 2 за кермом чотирьох різних автомобілів R5 (в тому числі – в ролі приватника за кермом i20 R5) і здобувши перемоги в Польщі й Швеції.

Оле Крістіан Вейбю: «Думаю, ми будемо дуже конкурентоспроможною командою. Не можу дочекатися, щоб почати ганятися. Ні для кого не секрет, що мета завжди полягає в тому, щоб бути кращими. Думаю, у нас є потенціал, щоб бути по-справжньому сильною командою і домогтися успіху. Крім того, сподіваюся, що досвід, отриманий мною від багатьох різних автомобілів R5, буде корисний для поліпшення i20 R5».

На відміну від Вейбю, Грязін розвивав свою кар’єру в ERC, де також виборював перемоги, і у 2018 році став чемпіоном серед юніорів. Що стосується чемпіонату світу, то тут на його рахунку – перемога в WRC 2 на етапі в Фінляндії, де Грязін виступав за кермом Skoda Fabia R5.

Ніколай Грязін: «Приєднання до заводської команди – це ще один крок у моїй кар’єрі, і я впевнений, що в майбутньому зможу піднятися на наступний рівень з Hyundai Motorsport».

Пілотам належить виступити на восьми етапах, причому, не тільки в Європі: обов’язковою є участь у мексиканському або японському етапах.

14-01-2020 5462
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца