Черговий карнавал у Варшаві

Варшавське ралійне шоу (традиційно відбувається на початку грудня) вже понад півсторіччя завершує сезон в польських ралі і остаточно стало національним аналогом «Гонки чемпіонів», де можна зустріти чимало цікавих учасників, та ще й за кермом найрізноманітнішої техніки – в цьому питанні майже немає якихось істотних обмежень. Ось тому на варшавських трасах можна побачити не тільки ралійні автомобілі практично будь-якого рівня підготовки, але й навіть зовсім «необмежені» прототипи з ралі-кросу і гірських гонок…

Ось і зараз список учасників Rajd Barbórka Warszawska (назва гонки пов’язана з тим, що за термінами вона зазвичай відбувається максимально близько до 4 грудня, тобто до дня святої Барбари) дійсно порадував – все ж очікується сотня екіпажів! Причому є ціла купа дійсно приголомшливих і несподіваних новин. По-перше, триразовий чемпіон Європи Каєтан Каєтанович буде пілотувати напівзаводський Ford Fiesta WRC’17, на якому чех Ян Догнал кілька днів тому виграв Pražský Rallysprint. По-друге, рекордсмен гонки Томаш Кухар (шість перемог на Rajd Barbórka Warszawska) виведе на старт ралі-кросовий прототип Citroen C4 RX. По-третє, одним з гостей гонки стане відомий француз Жиль Паніцці на А-груповому Mitsubishi Lancer Evo VI.

Взагалі-то, перелік учасників можна вивчати довго і з задоволенням. Наприклад, знову подивитися на Бріана Буфф’є за кермом Ford Fiesta Proto або гарно помізкувати, на якому ж монстрі збирається стартувати Войцех Хухала, який в заявці вказав Ford Fiesta R5++ (якщо R5+ є чимось на кшталт напів-WRC, то якому ж рівню підготовки відповідають два плюси?)… А наші вболівальники після дворічної перерві зможуть побачити на ралійній трасі українця Юрія Протасова, який виступить на Citroen DS3 R3T c польським штурманом Марціном Лісіцьким. Програма змагань залишається традиційною – спочатку відбудеться власне сам ралі-спринт (п’ять СД і 24,4 км дистанції), а ввечері заплановано знаменитий нічний Kryterium Karowa (2,1 км).

© Павло Скобленко/Rally.UA
© Фото superauto24.se.pl, Marcin Snopkowski

01-12-2017 7469
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца