Новий автомобіль у World RX. ВИДЕО.

Команда GC Kompetition в цьому сезоні виведе на старт World RX новий автомобіль – Renault Megane RS. Пілотувати новинку будуть Герлен Шишері і Жером Гроссе-Жанен. Вони і тестували Renault Megane RS в Сільверстоуні. Значний внесок у створення автомобіля зробив Prodrive – британська компанія була залучена до розробки з самого старту проекту.

Для Герлена Шишері новий автомобіль власної команди (саме його ініціали стоять в назві колективу GCK) – це результат величезних зусиль: «Завжди важливо мати грандіозні мрії. Це амбітні плани, і ми дуже багато працюємо, щоб втілити їх. Коли ви починаєте щось подібне, ви намагаєтеся зробити це, як слід. Ви працюєте з усіх сил. І Prodrive, і GCK були повністю захоплені цим проектом і скоро ми дізнаємося про результати цієї роботи».

Незважаючи на те, що Гроссе-Жанен має більший ралі-кросовий досвід (раніше він брав участь у Euro RX), ніж восьмиразовий учасник Дакару Герлен Шишері, 2018 рік стане для нього першим повним сезоном у Word RX: «Я спортсмен і я професіонал. Я тренувався все своє життя, тому прихід в Чемпіонат світу завжди був моєю головною метою, тож я дуже радий бути тут разом із Герленом. Я відчуваю себе дуже впевнено і щасливий бути частиною цього проекту. Є багато очікувань, але поки невідомо, якою мірою вони втіляться. При існуючому рівні конкуренції нам буде нелегко, але я впевнений в тому, що ми робимо».

03-04-2018 7112
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца