Новий автомобиль для П’єра-Луї Лубе

Постійний учасник заліку WRC-2, 21-річний француз П’єр-Луї Лубе, який за підсумками минулого року посів 10-е месце, у сезоні 2018 підписав  контракт із італійською командою BRC і у дев’яти гонках стартуватиме на автомобілі Hyundai i20 категорії R5.

Для француза, програму якого підтримує FFSA, це буде третій сезон у WRC-2. У минулому році він проїхав шість гонок заліку і його найкращим результатом були два п’ятих місця – у Італії та Німеччині. З командою BRC, яка базується на півночі Італії і відомою підготовкою  ралійних автомобілів, які замість бензину використовують пропан, П’єр-Луї Лубе проведе у 2018 році дев’ять гонок. Сім з них – у Чемпіонаті світу. Це будуть етапи у Франції, Португалії, Італії, Фінляндії, Німеччині, Великій Британії та Іспанії. Плюс – два етапи ERC. Перший з  запланованих стартів в ERC відбудеться на Азорських островах, а другим буде гонка на Канарах.

«Цей сезон дасть новий імпульс моїй кар’єрі, а це як раз те, чого я бажав», – каже француз, який раніше, до речі, виступав на автомобілях Сitroen DS3 и Ford Fiesta категорії R5. «Це відбувається у ідеальний момент, коли Венсант (Венсан Ланде – штурман) та я перебуваємо на подйомі. Ми заклали міцний базіс і тепер нам потрібно рухатись вперед, чим ми і будемо займатись у сезоні 2018. Кожного року рівень боротьби у WRC-2 стрімко зростає. Ще у минулому сезоні ми були вражені рівнем конкурентів.

Цього року ми перед кожною гонкою будемо мати тести, а це дуже важливо. Тепер я не виходитиму на старт, не знаючи досконало нюансів дороги і не витративши достатньої кількості часу на те, щоб налаштувати автомобіль. А це – величезний плюс».

© Фото: Facebook Pierre-Louis Loubet, EWRC.cz

 

01-03-2018 2754
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца