Несподівана вимога до організаторів Rally Safari

Легендарна африканська гонка, яка на 17 років залишила чемпіонат через численні скарги на надмірно жорстку трасу, зараз повертається до календаря першості, і цієї весни Мішель Мутон займається роботою над маршрутом. У липні відбудеться кандидатська гонка, за результатами якої буде прийнято остаточне рішення. Після інспекції з боку Мішель Мутон, як повідомляє видання motorsport.com, вона звернулась до організаторів із вимогою попрацювати над тим, щоб зробити трасу… більш забійною!

Мішель Мутон, яка не раз стартувала в Rally Safari і навіть була там третьою у 1983 році, проїхала маршрутом запланованих спецділянок у районах Найваша і Маунт Лонгоні, а супроводжував її при цьому Суріндер Татті, який в FIA відповідає за роботу над переїздами між спецділянками.

Джерело серед організаторів ралі сказало: «Вона (Мутон) зізналася, що її бажання і бажання всього світу – побачити Rally Safari в якості справжнього випробування і для людей, і для техніки. Хоча дистанція Safari в статусі етапу чемпіонату світу буде скорочена до 500 кілометрів, які потрібно буде проїхати протягом трьох днів, вона має залишитися досить складним завданням для пілотів, тим більше, що нинішня генерація спортсменів звикла до щільній боротьбі, рахунок в якій іноді йде на мілісекунди. Мішель Мутон сказала, що маршрут прокладений прекрасно, проте його можна поліпшити, щоб зробити більш забійним, але при цьому – без шкоди безпеці».

На відміну від минулих Rally Safari, новий маршрут, як і планувалося, буде повністю проходити по приватних землях. Це зроблено з метою підвищення рівня безпеки – дороги будуть закриті, що унеможливить появу на них автотранспорту місцевих жителів.

19-04-2019 2173
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца