Наступ Бжезіньского (ВІДЕО)

Ситуація в польських ралі постійно збиває з пантелику – весь час триває якийсь дуже сумбурний процес зміни поколінь (розпочалося це якраз відразу після переходу місцевого гранда Каєтана Каєтановича на міжнародну арену). Причому майже нікому не вдається надовго затриматися на вершині – чемпіони змінюють один одного зі швидкістю звуку і якось швидко зникають з місцевих трас… Дивимося на перелік тріумфаторів 2014-2017 років – Войцех Хухала (після завоювання національного титулу поїздив ще в ERC-2, де теж став чемпіоном, після чого призупинив свою кар’єру), Лукаш Хабай (розчарувався в чемпіонаті Польщі, зараз намагається досягти якихось успіхів в ERC), Гжегош Гжиб (за кордоном виступає набагато частіше, ніж на домашніх ралі), Філіп Ніветте (чемпіон Польщі 2017 року значно скоротив свій бюджет, внаслідок чого пересів з Skoda Fabia R5 на Ford Fiesta Proto класу Open N і тепер намагається на ньому досягти якихось помітних успіхів)…

Третій етап польської першості, Rajd Nadwiślański, не надто порадував складом учасників – тільки шість R5 (був відсутній Гжегош Гжиб, який зараз розривається між ERC, Словаччиною і Польщею) і три Proto (більш-менш серйозним гравцем з цього тріо був тільки чемпіон Філіп Ніветте). Негайно визначилися два явних лідери – Томаш Касперчик (Ford Fiesta R5) і Якуб Бжезіньський (Skoda Fabia R5), які виграли майже все допи і постійно намагалися відібрати один в одного перше місце… Але все завершилося на СД7, коли у Томаша вийшов з ладу генератор – завдяки цьому Якуб здобув вже другу поспіль перемогу і зараз впевнено лідирує в загальному заліку чемпіонату Польщі (82 очка проти 50 у найближчого переслідувача). Нарешті порадував своїх вболівальників чемпіон Філіп Ніветте, який вперше фінішував на Ford Fiesta Proto – і відразу третім! Незважаючи на настільки помітну перевагу Бжезіньського (цілих 32 очка відриву), йому поки ще дуже рано заспокоюватися… По-перше, попереду ще чотири етапи. По-друге, дві гонки з чотирьох мають найвищий коефіцієнт 2!