Нандан і Мякінен про гонку у Іспанії

Перед двома заключними гонками першості лідерів в заліку виробників розділяють 20 очок. З одного боку – розрив значний, з іншого – при певному (хоча і в якійсь мірі фантастичному) розвитку подій на фініші іспанського етапу все може обернутися протилежною ситуацією. Проблема лише в тому, що Toyota протягом чотирьох останніх етапів була стабільно продуктивнішою за конкурентів і на одне везіння цього не спишеш, оскільки пощастити або не пощастити може одному, максимум – двом екіпажам, але ніяк не трьом одразу.

Мішель Нандан: «Якщо ми хочемо відіграти наше відставання в заліку виробників, то в Іспанії у нас немає права на помилку. Математично у нас все ще є шанс досягти нашої мети до фінішу гонки в Австралії. Протягом цього сезону ми бачили, що у WRC може статися все, що завгодно, однак ми усвідомлюємо, що для цього потрібно зробити великий крок вперед. У нас хороша машина, сильна команда і конкурентоспроможні пілоти, тож нам необхідно об’єднати всі елементи і докласти максимум зусиль».

Але і Томмі Мякінен не може спочивати на лаврах, адже не дивлячись на лідерство в заліку виробників, фін не залишає надій і на завоювання титулу Оттом Тянаком.

Томмі Мякінен: «Я вважаю, що Іспанія має стати для нас хорошою гонкою. Ми внесли деякі зміни, щоб допомогти нашій машині добре працювати на м’якому грунті, і ми знаємо, на скільки Yaris сильний на асфальті. Я думаю, що на двох заключних етапах буде цікаво стежити за боротьбою як в заліку виробників, так і в заліку пілотів: Отт буде домагатися максимуму, але я впевнений, що те саме робитимуть і його суперники».

20-10-2018 2185
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца