На Prodrive готові допомогти уряду в боротьбі з епідемією

Британська фабрика Prodrive, що займається розробкою і виробництвом автомобілів для різних дисциплін автоспорту, готова допомогти уряду своєї країни в боротьбі з епідемією коронавирусу. Сьогодні Об’єднане Королівство, як і інші держави, відчуває брак апаратів штучної вентиляції легень, і тому уряд звернувся до самих різним підприємств із проханням допомогти у виробництві цього обладнання. З огляду на рівень технологій і кваліфікацію фахівців Prodrive, фабрика в Банбері цілком може вписатися у процес виробництва апаратів ШВЛ.

Бен Сейер, прес-секретар Prodrive: «Звичайно ж, ми не фахівці в медичній техніці, і ми не маємо можливості створювати апарати ШВЛ з нуля. Але ми цілком можемо зайнятися збіркою, допомагаючи, таким чином, в процесі виробництва цієї життєво важливої апаратури.
Коли ми подивилися на бланк заяви, опублікований урядом, стало ясно, що у нас є можливість допомогти в деяких з вказаних областей. Поки ми ще нічого не зробили – лише заповнили форму заявки і тепер чекаємо відповіді, чи потрібна наша допомога чи ні.

На нашому підприємстві є така необхідна опція, як «чиста кімната». І є бажання допомогти. Час в цьому питанні має дійсно важливе значення, і звичайно ж, всі ми досить добре розуміємо, що автоспорт і, зокрема, ралі вимагає вміння швидко справлятися з проблемами в процесі вирішення різних завдань. І нам це цілком під силу.

У нас є прекрасні інженери і технічні фахівці, які можуть впоратися практично з усім – ми вважаємо, що можемо допомогти із ШВЛ».

Джеймс МакГічі, інженірінг-директор Prodrive: «Чиста кімната – це ізольована кімната з можливістю регулювання тиску і зі спеціальними килимками, які збирають на собі можливі забруднення перед входом. Крім того, в нашому розпорядженні є штат інженерів і дуже багато різних виробничих потужностей, в тому числі – зварювання, 3D-друк, збірка шлейфів електропроводки і багато іншого».

30-03-2020 10405
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца