Мінімум три фаворити. Чи більше? (ВІДЕО)

Чемпіонат Аргентини в цьому році став найбыльш непередбачуваним за останні десять років (і це як мінімум) – ще недавно титули цілими «серіями» завойовували Федеріко Вільягра (два десятка вищих титулів у всіх категоріях в період з 2002 по 2013 роки) і Маркос Лігато (чотири поспіль корони в 2014-2017 роках). Але зараз ситуація різко змінилася – Лігато недавно завершив свою велику ралійну кар’єру, а Вільягра вже не є таким швидким і стабільним, як кілька років тому. І тепер на перші ролі намагаються пробитися ті пілоти, хто ще недавно або тримався в другому ешелоні (Херонімо Паділья, Мігель Бальдоні), або чимало часу провів в одній команді з грандами Вільягрою і Лігато, в якості їх «допоміжної» сили і резерву на випадок проблем (Ніколас Діас, Алехандро Кансіо). Тепер якраз цей вищезгаданий квартет (плюс Федеріко Вільягра, який поки не бажає визнавати свою поразку в боротьбі з «новою хвилею» фаворитів) намагається диктувати умови в чемпіонаті.

І тут якраз наспіло Rally de Cutral Co y Plaza Huincul, яке базується в Неукені (місті і провінції з однією і тією ж назвою) – рідному місті Алехандро Кансіо, який цього року став новим лідером чемпіонської Tango Rally Team, в складі якої Маркос Лігато чотири рази поспіль завоював вищий титул. Як завжди, на «своєму полі» Кансі виступає більш ніж впевнено, завдяки чому вже вдруге за три роки виграв домашню гонку і повторив успіх дворічної давності – разом, у нього в трьох стартах на Rally de Cutral Co y Plaza Huincul вже налічуються дві перемоги і друге місце ! Таким чином, Алехандро відіграв ще одну позицію в загальному заліку першості і впритул наблизився до лідера Херонімо Падільї – зараз між ними лише три очки «просвіту» (104 проти 101), хоча перед гонкою Кансіо поступався з мало не розгромним рахунком 47:71… Знову спромігся порадувати своїх вболівальників Федеріко Вільягра – «Ель-Койот» фінішував у Неукені другим і поступово, крок за кроком, відіграється за провал на першому етапі (виграв відразу три позиції в чемпіонаті і став четвертим).