Мексиканський кошмар Отта Тянака

Зі старту мексиканської гонки Отт Тянак став лідером командного тріо Toyota Gazoo Racing і тримався на третій позиції. Однак проблеми із технікою немов повернули команду у 2017 рік. Гірські тести колективу перед стартом в Мексиці начебто не давали приводу для занепокоєння, однак, як показала гонка, питання так і не було вирішено.

Вже у п’ятницю двигуни стали перегріватися, що змусило використовувати проміжні налаштування – щось середнє поміж налаштуваннями для спецділянок і налаштуваннями для дорожніх секцій. І якщо Латвала та Лаппи втрачали на цьому час, то Отт прекасно адаптувався, вийшов на третю позицію і доволі впевнено тримався на ній до вечора п’ятниці. Однак на першому допі суботи неполадки з турбонаддувом змусили естонця втрачати час і поступово зануритися в нижню частину таблиці абсолютного заліку. На 11 допі Отт був уже шостим, на 12 – восьмим, на 16 – чотирнадцятим. На цій позиції, не дивлячись на всі зусилля як екіпажу, так і інженерів на сервісі, естонець і закінчив гонку. Єдине, чого зміг домогтися Тянак, це перемога на Power Stage і набрані на ньому п’ять очок.
Отт Тянак: «Звичайно, мене не влаштовує загальний результат, оскільки ми боролися за перемогу. Але попереду ще довгий сезон, а рівень нашої підготовки досить високий. Це була моя перша гравійна гонка на цьому автомобілі, ми багато чому навчилися і бачимо багато областей, в яких ми можемо працювати над покращенням. Всі екіпажі команди зіткнулись із перегрівом двигунів. Не знаю, наскільки вдало хлопці змогли боротися з цими проблемами, але мені довелося бути у вищій мірі сконцентрованим. Нам було дуже важко – на повільних відрізках нам доводилося переводити двигун в safe mode, однак на швидких секціях, при хорошому охолодженні, ми надолужувати згаяне. На допах траплялося багато всякого, але наш темп був непоганий, і ми витягли максимум з цієї ситуації. Команда буде працювати над турбонаддувом, і я впевнений, що буде зроблено все, щоб це ніколи не повторилося».

16-03-2018 3858
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца