Марні надії Сунінена.

Рік тому молодий фін звів з розуму уболівальників, коли лише у своїй другій гонці на автомобілі WRC прорвався з восьмого місця, яке він займав у п’ятницю вранці, на друге. Протягом практично всієї гонки Теєму тримався у топ-3, а до вечора суботи вийшов на друге місце, але втратив його, потрапивши у аварію на передостанній спецділянці. У підсумку на Neste Oil Rally Finland 2017 за Суніненом був четвертий результат. Звісно, через рік багато хто знову очікував від Теєму яскравого виступу на домашньому етапі. І зі старту він дійсно показував непогані результати, але на фініші був лише шостим – перед стартом заключного допу фін навмисно запізнився на КЧ і отримав 20 секунд штрафу, таким чином пропустивши вперед Себастьяна Ожьє. При цьому Теєму впевнений, що просто не міг досягти кращого результату.

Теєму Сунінен: «У багатьох місцях я був на межі. Кожен може мати власну думку з приводу того, що не так з моїми результатами на цій гонці, але було не так вже й багато місць, де я міг би проїхати швидше. Я дуже задоволений і ралі, і своїм пілотажем. У п’ятницю та суботу виходило їхати швидше, і я вважаю свого роду досягненням той факт, що в результаті я пропускав Себастьяна. Це надає деякої впевненості. Все ж я сподівався на більше, ніж цей результат, але їхати швидше я був просто не в змозі».

Однак дуже скоро на Теєму чекає випробування куди більш серйозне, ніж домашня гонка, адже наступним етапом для нього стане асфальтове ADAC Rallye Deutschland, де фін відчуває себе не так впевнено, ніж на гравійних допах навколо Ювяскюля.

Теему Сунінен: «Це буде складно, тому що це моя перша асфальтова гонка за кермом автомобіля WRC. Я ніколи не їздив з центральним диференціалом на асфальті, і це буде мати велике значення в порівнянні з автомобілем R5».

На рахунку Теему – три старти в ADAC Rallye Deutschland, а кращим результатом для нього є шосте місце в WRC2.

08-08-2018 3993
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца