Малкольм Уїлсон про рішення Еванса: смуток, гордість і реклама

За свою кар’єру на посаді керівника команди Малкольм Уїлсон виплекав не одного пілота. На жаль, протягом кількох останніх сезонів британець втрачає вже другого свого вихованця, що виріс з рівня юніора до рівня топ-пілота. Три роки тому, через підписання дуже дорогого контракту з Ож’є, у Малкольма Уїлсона просто не залишилося грошей на те, щоб зберегти в команді Отта Тянака. Важко порахувати кількість автомобілів, розбитих естонцем в складі M-Sport, а Уїлсон, дивлячись на всі пригоди юного Отта, то повертав його назад до WRC 2, то довіряв автомобіль категорії WRC. Саме в складі M-Sport Тянак здобув свою першу перемогу в абсолюті, але, досягнувши рівня топ-пілота, перейшов до Toyota Gazoo Racing. Зараз історія повторюється з Елфіном Евансом.

Малкольм Уїлсон: «Ми хотіли б продовжувати роботу з Елфіном в 2020 році, проте, на жаль, це виявилося неможливим. Але при цьому я, як і раніше, пишаюся всім, чого ми досягли разом, і роллю M-Sport в його розвитку. Елфін став ключовим гравцем на вищому рівні і, безумовно, він назавжди залишиться частиною сім’ї M-Sport. Протягом останніх десяти років я спостерігав, як Елфін перетворюється на пілота світового рівня – і все це відбувалося за кермом наших автомобілів Ford Fiesta. Він – чудовий приклад того, як молодий пілот може просуватися по сходах можливостей Ford, і ми бажаємо йому всього найкращого в майбутньому».

Елфін Еванс: «M-Sport Ford був величезною частиною моєї кар’єри. Я почав виступати на Fiesta ST ще в 2007 році і з того часу ганявся майже на кожному автомобілі Fiesta, розробленому в M-Sport, аж до Fiesta WRC. В мене була можливість попрацювати з неймовірно талановитими і мотивованими людьми, багато з яких стали моїми друзями на все життя. Як і багато хто в чемпіонаті, я дуже зобов’язаний цій невеликій, але настільки відданій своїй справі команді. Я збережу прекрасні спогади і завжди буду вдячний за можливості, які мені надали Малкольм і всі в Довенбі Голі. Дякую вам за все і бажаю успіхів в майбутньому».

29-11-2019 3903
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца