Малкольм Уілсон: Fiesta буде ще швидшою

Після впевненої перемоги свого екіпажу на Tour de Corse Малкольм Уілсон пообіцяв, що його автомобілі будуть ще швидшими. Навіть без великих фінансових вливань з боку Ford команді вдається бути значно сильнішою за своїх заводських конкурентів. А технічна підтримка з боку американського концерну, за словами Уілсона, дозволяє в недалекому майбутньому очікувати збільшення швидкості автомобілів команди.
Малкольм Уілсон: «Ми багато працювали, щоб досягти цих результатів, але ми будемо ще швидшими. Тепер у нас більше ресурсів, що надаються концерном Ford, і це дуже допомагає нам у розвитку. Тож я вважаю, що якщо ми будемо продовжувати так само, як зараз, то ще більше прискоримось».

Напевно, ще більшою радістю для Уїлсона є той факт, що автомобілем і його розвитком повністю задоволений Себаст’ян Ожьє – адже в минулому році француз неодноразово скаржився на відсутність технічного удосконалення машини, і в міжсезоння саме цей факт змушував його задуматися про доцільність продовження контракту. Тепер Себ виграв три гонки сезону з чотирьох, і багато хто говорить про те, що на нас чекає повторення ситуації, коли Ожьє виступав за Volkswagen і був безумовно сильнішим за своїх конкурентів.

Ну і звичайно ж, Уілсон залишився повністю задоволеним результатами гонки на Корсиці.

Малкольм Уілсон: «Коли ми спостерігали за результатами п’ятничних сплітів, то були просто вражені швидкістю Жюльєна і Себаст’яна. Але потім вони відчували певний тиск, адже потрібно було контролювати збереження своєї переваги. У Мексиці я бачив один з кращих пілотажів у своєму житті, але зараз їм вдалося продемонструвати ще більш вражаючу майстерність».

10-04-2018 3315
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца