Малкольм Уілсон: батіг і пряник для Ожьє

Гонка на Сардинії показала, що Тьєррі Ньовілль далеко не випадково очолив абсолютний залік першості і посунути його з першого рядка Себастьяну Ожье буде зовсім не просто. Адже навіть в разі сходу Ньовілля і перемоги Ожьє на наступному етапі бельгієць залишиться лідером першості. А такий розклад дає йому серйозну психологічну перевагу. Проте, Малкольм Уілсон впевнений, що його пілот зможе і в цьому сезоні завоювати чемпіонський титул.

Малкольм Уілсон: «Ми працювали з Тьєррі і ми прекрасно бачили в минулому сезоні, що він може бути дуже сильним і конкурентоспроможним. На даний момент він впевнено лідирує. Але єдиною відмінністю Себастьяна є той факт, що він знає, як вигравати чемпіонські титули. Ми, звичайно, не здамося, і я знаю, що Ожьє ні в чому не поступається Ньовіллю. Нам просто потрібно зробити так, щоб вся команда викладалася на всі 100%».

Як бачимо, керівник M-Sport демонструє, що для успіху Себастьяна має наполегливіше працювати вся команда. Особливі надії на поліпшення результатів своїх пілотів Уілсон пов’язує з оновленнями Ford Fiesta, запланованими на гонку в Фінляндії.

Малкольм Уілсон: «У нас заплановані великі тести, все йде прекрасно, і я думаю, що наша машина стане швидшою. Хоча Ожьє в минулому році і зіткнувся з проблемою на цьому ралі (нагадаємо, що француз потрапив в серйозну аварію на допі Jukojärvi), наші автомобілі під керуванням Елфіна і Теєму були дуже конкурентоспроможні. Тож я не бачу причин, які можуть нам перешкодити добре виступити на цих перегонах. Я думаю, що в умовах жаркої і сонячної погоди у Ожьє буде прекрасна перевага у вигляді стартової позиції, адже йому не потрібно буде відкривати дорогу. Але, як ми бачили на Сардинії, ми не отримали цієї переваги через дощ».

Дуже цікаве закінчення інтерв’ю, особливо в світлі попередньої заяви про те, що вся команда має викладатися на 100%. Адже зараз Уілсон просто не залишає своєму пілотові можливості для виправдань, вказуючи на те, що машина і в минулому році була на гідному рівні, а зараз буде ще швидшою. Крім того, він не залишає французу можливості традиційно поскаржитися на невигідну стартову позицію. Тож на Ожьє чекають, напевно, найважчі часи за останні п’ять років.

05-07-2018 2600
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца