M-Sport не ставитиме перед Суніненом серйозних завдань

Незважаючи на те, що швидкість Сунінена останнім часом істотно зросла, початок сезону став для 25-річного фіна не особливо успішним – на всіх трьох етапах в нього були аварії.

В інтерв’ю фінському виданню rallit.fi, Теєму Сунінен, який вже кілька днів перебуває на Корсиці, зізнався, що зараз для нього головне – просто дістатися фінішу.

Теєму Сунінен: «Я дійсно з нетерпінням чекаю на перше асфальтове ралі. На цьому покритті я починав свою кар’єру, хоча, звісно, водіння картингу трохи відрізняється від пілотажу WRC (сміється). Я не стартував на Корсиці минулого року, але знаю, що дороги тут досить ходові, чимось схожі на каталонські. Ми з Елфіном провели пару днів тестів, на яких машина показала себе дуже добре. На Корсиці важливо відразу знайти хороший баланс, і, принаймні на тестах, нам це вдалося. Найважливіше зараз – дістатися до фінішу без аварій. Якщо нам це вдасться, то далі буде набагато легше в моральному плані».

Завершивши тести, Теєму проводить час, насолоджуючись колоритом острова.

 

Керівник команди розуміє, що на французькому етапі не варто чекати від фіна якихось серйозних результатів.

Річард Мілленер: «Теєму почав свою кар’єру по-справжньому добре, але потрібно пам’ятати, що це єдина гонка, в якій він не брав участі на автомобілі WRC. Я думаю, що Теему покаже хорошу швидкість, але він знаходиться в дещо гірших умовах, ніж інші. Його мета полягає в тому, щоб проїхати всі спецділянки і набрати максимально можливий досвід».

25-03-2019 3421
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца