Легендарна Сарма. Тізер.

Українська Eurolamp World Rally Team готується до старту на Rally Sarma. Латвійське містечко Гулбене на три дня стає центром гонки для учасників другого етапу чемпіонатів Латвії та Естонії з ралі. Другий рік поспіль організатори цього ралі дають можливість помірятися силами учасникам відразу двох чемпіонатів.

Українсько-естонський екіпаж Валерія Горбаня і Сергія Ларенса готовий прийняти виклик суперників, яких на цій гонці буде куди більше, ніж на Rally Aluksne. З тих, хто буде протистояти чинним чемпіонам, варто відзначити екіпажі Олівера Сольберга, Ніколя Грязіна і Георга Гросса.

Екіпаж Eurolamp World Rally Team буде єдиним представником України в цій гонці. Всього ж на Rally Sarma заявлено 85 екіпажів.

Гонка пройде в один день і буде розділена на 8 спецділянок. Урочисте відкриття змагання пройде в п’ятницю ввечері, 8 лютого,в центрі міста. А вже наступний день, субота, виявить найсильнішого на сніжно-льодовому покритті східної Латвії. Всього учасникам доведеться подолати 318 кілометрів дистанції, з яких 100 кілометрів складатимуть спецділянки.

 

 

05-02-2019 3714
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца