Льоб зізнався, що сам не захотів стартувати у Швеції

Вчора, опублікувавши новину про те, що Андреа Адамо прийняв рішення в Швеції замінити Себастьяна Льоба на Крейга Бріна, ми відзначили, що пояснення керівника команди Hyundai Motorsport виглядають трохи дивними. І ось, в інтерв’ю французькому виданню L’Equipe Льоб зізнався, що насправді це було його особистим рішенням. Саме такий варіант і крутився в голові після оголошення про старт Бріна, адже на продовження виступів у WRC і підписання контракту з Hyundai Льоба надихнула його перемога в Іспанії, і саме можливість підтримувати високу швидкість мотивує 9-разового чемпіона на подальшу участь в гонках. Ну а зіпсований результат в Монте-Карло явно не надавав Себу натхнення. Якби таке сталося в будь-який інший гонці – це, можливо, було б не так важливо, але в Монако…

Себастьян Льоб: «Гонка пройшла зовсім не так, як ми на те розраховували, по ходу усього вікенду нам було дуже непросто. Протягом перших двох днів справи складалися непогано, але в неділю ми втратили все, чого раніше домоглися.
Взагалі-то я не дуже хотів їхати до Швеції, але у мене є обов’язки перед командою, і я збирався їх виконати. Однак, Андреа Адамо, схоже, щось відчув і після фінішу гонки прямо запитав мене, чи хочу я їхати до Швеції, сказавши при цьому, що рішення залишається за мною, але я маю прийняти його якомога швидше, адже у понеділок закінчується термін подачі заявок на гонку. Роздуми зайняли у мене не більше 20-ти секунд. Я усвідомлював можливість розмов про те, що я злякався поганих результатів, але в Швеції, в погодних умовах, при яких незрозуміло як доведеться їхати по трасі, потрібно було б дуже сильно ризикувати. А я розумів, що це зовсім не те, чого я хочу».

Себастьян Льоб – не та людина, яку можна звинувачувати в чомусь подібному, адже їздить він виключно заради отримання задоволення. Схоже, на гонці в Монте-Карло він відчув, що задоволення не отримує і йому доводиться їхати через силу. І зрозумів, що в Швеції (а можливо, що і на інших етапах) може зіткнуться з тим самим.

Себастьян Льоб: «Нам, напевно, доведеться подумати про зміну планів. Можливо, буде правильніше більше стартувати на гравійних етапах, адже після Монте-Карло стало абсолютно ясно, що на асфальті мені складно показувати хорошу швидкість за кермом i20».

29-01-2020 9228
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца