Латвала: не подумайте, що я радію ситуації, що склалася

Ярі-Матті Латвала підтвердив, що стартує на етапі чемпіонату світу в Фінляндії. Нагадаємо, що на Rally Sweden фін змушений був припинити боротьбу через технічні проблеми, після чого Томмі Мякинен, визнавши провину колективу, запропонував своєму співвітчизнику безкоштовну участь в ще одному етапі чемпіонату світу. При цьому Латвала вважає, що пауза, яка триває після гонки в Мексиці, зіграє йому на руку, оскільки інші пілоти, як і він, були позбавлені можливості накату.

Ярі-Матті Латвала: «Спочатку після Rally Sweden я розглядав варіант старту на Сардинії, але Фінляндія, як і Швеція, завжди була в пріоритеті. Можете собі уявити, як важко мені буде пропустити гонку в Ювяскюля.

Після Rally Mexico пілоти, здебільшого, відпочивали, і мало хто мав можливість тестуватися. Мені не подобається це казати, і мені не хотілося б, щоб люди думали, ніби я використовую цю жахливу ситуацію в своїх інтересах, але якщо інші хлопці перед Neste Rally не матимуть звичного накату, то це кілька виб’є їх з колії. Не завжди легко набрати необхідний темп, якщо мова йде про Фінляндію. Подивимося, як все буде».

Нагадаємо, що на рахунку Латвали – три перемоги на домашньому етапі.

 

01-06-2020 10614
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца