Крістофферссон проведе повний сезон у World RX

Тиждень тому Юхан Крістофферссон говорив про те, що в нього є плани щодо проведення кількох гонок у чемпіонаті світу з ралі-кросу, однак проблема полягала в тому, що автомобіль команди «розписаний» під молодого норвежця Евджена Зондре, який стартуватиме на етапах, цікавих самому Крістофферссону. В результаті було прийнято рішення не йти на напівзаходи, а все ж таки придбати другий автомобіль і провести повний сезон, повернувшись до World RX з кільцевих гонок і ралі.

У п’яти з десяти гонок виступатиме дилерська команда Volkswagen BAUHAUS, але на тих етапах, де будуть проводитися і гонки заліку Euro RX, в якому виступає Зондре, Юхан стартує на Polo GTI RX, побудованому в Kristoffersson Motorsport.

Юхан Крістофферссон: «Це був неспокійний і не найпростіший період. Було багато альтернатив, але зараз я задоволений результатом. Ралі-крос дуже близький моєму серцю, і саме на World RX тепер буде зосереджено всю нашу увагу і всю енергію».

Дилерською Volkswagen Team BAUHAUS керуватиме батько Юхана – Томмі Крістофферссон, який керував і PSRX Volkswagen Sweden (саме таку назву отримала команда Kristoffersson Motorsport після того, як почала співпрацю з Петтер Сольберг).

Юхан Крістофферссон: «Це щось особливе – виступати з Kristoffersson Motorsport. Коли 2014 року ми прийшли в ралі-крос, у нас був план протягом трьох років стати чемпіонами світу. Це вдалося з PSRX, де я провів два фантастичних роки. Але деякі з наших співробітників при цьому залишалися, так би мовити, на лавці запасних, ось чому зараз я дуже задоволений».

Томмі Крістофферссон: «Ми будемо прагнути до перемоги, але будь-хто, хто займається цим бізнесом, знає, що це не так просто. Ми є приватною командою, наші ресурси обмежені й навіть близько не нагадують про бюджети 2017 і 2018 років. Роботи з автомобілем проводитимуться в Арвіку (Швеція), а не в Ганновері (на базі Volkswagen Motorsport), хоча ми будемо співпрацювати з Volkswagen Motorsport.

Хороші результати дадуть нам шанс на додаткову фінансову підтримку в кінці сезону. Звичайно, це чинить тиск на нашу команду, але я впевнений, що у нас дуже компетентний склад. Це один з тих моментів, коли негативний результат неприйнятний. Замість цього ви знаходите аргументи і вживаєте заходів, достатніх для того, щоб результат був позитивним. Це вимагає величезних зусиль, але за роки ми завоювали довіру партнерів, і не в останню чергу – завдяки успіхам Йохана».

Юхан Крістофферссон: «Я схильний концентруватися на тому, в чому беру участь, але я пропускав минулий сезон у World RX, в той час як мої конкуренти зробили крок вперед. При цьому я розвивався в ралі та кільцевих гонках, а ралі-крос є їх поєднанням. Я з нетерпінням чекаю на зустріч зі своїми колегами. Мені їх не вистачало, і сподіваюся, що вони відчувають те саме».

12-03-2020 6897
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца