Кріс Мік: шкода, що не вдалося сісти за кермо.

Кріс Мік, який з’явився в сервіс-парку іспанського етапу Чемпіонату світу з ралі, у інтерв’ю виданню autosport.com зізнався, що його відчуття в новому колективі докорінно відрізняються від тих, які він переживав за роки своєї кар’єри.

Кріс Мік: «Протягом трьох років я жодного разу не дивився трансляції з гонок, а це, ймовірно, є підтвердженням того факту, що насправді я не отримував задоволення від усього цього. Однак вранці в день гонки я відразу написав інженеру Michelin, щоб дізнатися, хто з хлопців які покришки обрав, а потім я стежив за розривами поміж екіпажами, щоб зрозуміти, хто як їде».

Після свого звільнення з команди Citroen, в якій Мік з сезону 2013 здобув п’ять перемог, він зізнається, що атмосфера в команді Томмі Мякинена – це «щось зовсім інше, ніж було в моїй кар’єрі». І ключову роль в цьому, на думку Кріса, грає саме Томмі Мякинен. Томмі, дійсно, славиться особливим підходом до своїх пілотів, і можливо, саме тому, сам Томмі так болісно відреагував на факт перемовин поміж Лаппі і Citroen.

Для Кріса, який живе неподалік від місця проведення іспанського етапу, це було чудовою нагодою познайомитися з ієрархією колективу і тими японськими членами команди, які з’являються тільки на гонках.

Кріс Мік: «Крім усього іншого, приємно по-справжньому зустрічатися з людьми, а не просто знати їх по електронній переписці. Це було хорошим знайомством з командою».

Ну і звісно, новобранця команди вразила швидкість Yaris WRC, яку продемонстрували Тянак і Латвала: «Toyota знову конкурентоспроможна, і це дуже приємно бачити. Навіть шкода, що я не міг просто там сісти за кермо, особливо з огляду на спогади про гонку минулого року».

02-11-2018 3095
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца