Кріс Мік: результату немає, але я задоволений

Однією з головних інтриг гонки в Монте-Карло було питання про те, наскільки стабільним може бути за кермом нового для себе автомобіля Кріс Мік. Питання про його швидкість відпало ще на шейкдауні, де британець показав найкращий час. Проте, згадуючи про всі негаразди минулих перегонів, сам Кріс в інтерв’ю виданню wrc.com назвав цей уїк-енд «фантастичним». Не дивлячись на паузу у вісім місяців, Мік чотири рази показував другий час на допах і виграв Power Stage, набравши додаткові п’ять очок. Першу гонку, проведену в Toyota Gazoo Racing, можна сміливо зарахувати до активу пілота. Сам Мік вважає, що важливу роль у цьому зіграли важкі роки в Citroen.

Кріс Мік: «Я звик до автомобіля швидше, ніж гадав, і я думаю, що це сталося завдяки нелегкій боротьбі протягом останніх двох сезонів. Так були гонки, які мені подобались і у яких я показував непогану швидкість, проте я відчував, що знаходжусь начебто на лезі ножа. Я відразу ж зміг повернутися у потрібний стан. Мені було приємно дізнатися, що все ще можу показувати непогану швидкість».

Взагалі, Мік, опинившись у новій команді, просто сяє від щастя.

Кріс Мік: «Я вважаю, що всі вузли цього автомобіля зроблені правильно. Це були одні з кращих відчуттів, які я відчував в ралійному автомобілі – як і мої відчуття за кермом DS3 в 2016 році. Найцікавіше, що у цих складних умовах я постійно відчував впевненість в автомобілі, а в майбутньому все буде ще краще. Я щасливий. Результату немає, проте тепер я впевнений у своїй швидкості».

30-01-2019 3224
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца