Команда Маттіаса Екстрьома виставить автомобіль в World RX 2019

Після того, як Audi пішла з World RX, Маттіас Екстрьом заявив, що майбутнє його колективу в світовій першості є доволі туманним. Більш того, трохи пізніше з’явилася інформація про те, що команда EKS розпродає свої Audi S1. Однак вчора було оголошено, що угорський пілот Кріштіан Сабо проїде весь сезон 2019, і саме за команду EKS на Audi S1.

Сабо – досить швидкий і досвідчений пілот, причому він вже виступав у складі команди колишнього чемпіона світу, проїхавши два останні етапи Euro RX 2018 у Франції (друге місце) та Латвії (пробився до фіналу).

Маттіас Екстрьом: «Я хотів попрацювати з Крісом (Кріштіану – прим. ред.) в цьому сезоні, тому що минулого року його результати були вельми багатообіцяючими, і я передбачаю йому світле майбутнє. Чемпіонат світу в 2019 році сильно змінився, і я думаю, що у Кріса є відмінний шанс стати одним з кращих і виграти багато гонок. Тому я запропонував йому взяти участь в чемпіонаті світу, а не в чемпіонаті Європи».

Після тогор, як з першості пішли одразу три виробники, ситуація дійсно може сильно змінитися, оскільки тепер шанси учасників на високі позиції значно зрівняються.

Кріштіан Сабо: «У 2019 все буде інакше, адже чемпіонат стане набагато більш збалансованим. У всіх буде більше шансів, включно зі мною, оскільки у мене є одна з кращих команд і одна з кращих машин. Я знайомий з більшістю трас, за винятком Абу-Дабі (траса була представлена тільки вчора – прим. ред.) та Спа. Я не можу дочекатися, щоб в’їхати в поворот Eau Rouge. 2019 рік для мене – це «зараз або ніколи», і я починаю свій перший сезон чемпіонату світу з надією на титул».

04-03-2019 4459
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца