Кенія провела кандидатську гонку

За тиждень до Rally Estonia пройшла ще одна гонка, яка скоро може з’явитися в календарі чемпіонату світу – Кенія провела Safari Rally. Триденну гонку в Східній Африці відвідали і представники FIA, і промоутер WRC Олівер Цисла. Вирішальну ж роль у прийнятті рішення щодо майбутнього цієї гонки, схоже, зіграє підтримка уряду – стартову відмашку на подіумі давав сам президент країни, а супроводжували його в цей уїкенд провідні міністри уряду. Більш того, після старту президент відправився і на суперспецділянку, що проходила на стадіоні в Найробі і зібрала 5 000 глядачів.

Олівер Цисла: «Підтримка з боку влади Кенії має вирішальне значення для можливого повернення Safari, і я був радий бачити участь представників вищого уряду. Safari Rally має культовий статус у всій Східній Африці, і було фантастично приємно бачити уболівальників з таких країн, як Уганда і Танзанія, ну і звичайно, натовпи кенійських фанатів».

Судячи з усього, уряду Кенії зараз потрібна реклама і під неї є гроші, які, в свою чергу, дуже потрібні Оліверу Цислі. Ну а його традиційні захоплення без фінансового підживлення досить швидко зійшли б нанівець.

Крім спостерігачів від FIA і промоутера, були в Кенії і представники команд, які мають зробити висновки щодо спецділянок і інфраструктури. У гонці стартували представники Кенії, Уганди, Танзанії, Замбії, Бурунді і Руанди, а дистанція складалася з 14 спецділянок загальною протяжністю 255 кілометрів. Переможцем став кенієць Балда Чагер на Mitsubishi Lancer Evo X, для якого ця перемога в Кенії стала третьою.

11-07-2019 2936
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца