Кен Блок знову в ралі

Зірка джимхани Кен Блок оголосив про своє повернення в ралі. В кінці жовтня він вийде на старт іспанського етапу Чемпіонату світу за кермом автомобіля Ford Fiesta WRC останнього покоління. Це буде дебют американця на автомобілі WRC нової генерації. Виступить Блок під прапором Hoonigan Racing Division.

Крім того, в рамках програми Блоку на сезон 2018 значаться і виступи в ралійному чемпіонаті США. Там він стартує на автомобілі Ford Escort Cosworth. В американській програмі – три старти: Oregon Trail rally (20-22 квітня), New England Forest rally (20-21 липня), Idaho rally International (15-16 вересня).

Кен Блок: «Потрібно дуже багато зусиль і підготовки до гонки WRC. Але мені доведеться вмістити всю підготовку в короткі тести перед гонкою. Я проведу в автомобілі не так багато часу, щоб бути готовим до старту, але зроблю, що зможу!»

Стартувати на етапі Чемпіонату світу Кен Блок буде з Алексом Джельсоміно – саме з ним ще в 2010 році вони на Ford Focus WRC зайняли дев’яте місце в Іспанії.

Ця гонка стане 25-м етапом в Чемпіонаті світу для Кена Блока. Після його дебюту в WRC в 2007 році кращим результатом, нагадаємо, було сьоме місце на ралі Мексики 2013.

17-04-2018 4076
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца