Калле Рованперя може опинитись за кермом автомобіля WRC, не дивлячись на контракт зі Skoda

Як повідомляє видання motorsport.com, Калле Рованперя вважає, що після закінчення наступного сезону він буде готовий до участі в Чемпіонаті за кермом автомобіля WRC. До того ж, ходять чутки, що менеджер фіна, Тімо Йоухкі, має домовленості з Томмі Мякіненом. Причому, домовленості, нібито, довгострокові. І у Латвали, і у Міка контракти закінчуються якраз до кінця сезону 2019, тож місце для Калле в команді, дійсно, може з’явитися.

Проблема лише в тому, що в 2020 році він все ще буде пов’язаний контрактом зі Skoda Motorsport, але в команді зізнаються, що не гальмуватимуть розвиток кар’єри молодого пілота, якщо у нього з’явиться можливість отримати місце в команді вищого дивізіону. Причому, каже про це сам Павел Хортек – менеджер Skoda Motorsport.

Павел Хортек: «З одного боку, можу сказати, що у нас є довгострокова угода з Калле. Але, як ви бачили з Юхо (Хяніненом) і Есапеккою (Лаппі), ми ніколи не блокували можливостей для молодих пілотів, коли вони приходили до нас і казали: «Хлопці, у мене є пропозиція піднятися вище». Ми ніколи їх не зупиняли. Калле – надзвичайно талановитий молодий хлопець, і ми із нетерпінням дивимося в його майбутнє. Ризиковано говорити щось напевно, коли хлопцеві лише 18, але я сподіваюся, що він продовжить рости».

Сам же Калле, не дивлячись на своє бажання опинитися за кермом WRC, спокійно ставиться до необхідності отримання досвіду з технікою R5.

Калле Рованперя: «Все залежить від того, як пройде наступний рік, але думаю, що після цього, якщо ми отримаємо досвід і продемонструємо хорошу швидкість, я буду готовий. Але ніхто не знає, що буде далі. Все ж R5 – хороша можливість змагатися із швидкими хлопцями. Якщо доведеться два-три роки проїздити в WRC 2 – я не проти. Я не поспішаю».

З огляду на любов Мякинена до скандинавів і його чуття на таланти, варіант з Toyota виглядає цілком реальним. Тим більше, що, маючи три автомобілі, Томмі може собі дозволити трохи поекспериментувати.

08-12-2018 4338
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца