Ів Маттон: WRC вийде з пандемії як ніколи сильним і згуртованим

Директор FIA з ралі Ів Маттон впевнений: випробування, що випали на долю раллістів на початку цього сезону, в результаті позитивно позначаться на світовому ралі. Маттон, який регулярно проводить зустрічі з усіма зацікавленими сторонами, вважає, що його департамент ніколи не працював старанніше, ніж зараз, і головна мета цієї праці – визначення стратегії виходу з кризи, викликаної пандемією.

Ів Маттон: «Ми стали свідками того, як неймовірні люди роблять неймовірну роботу. І в першу чергу це відноситься до працівників охорони здоров’я. Ці люди є героями нашого суспільства, і ми маємо подякувати їм усім за те, що вони роблять. Я думаю, що всім нам відомі імена тих представників нашого виду спорту, які працюють в галузі охорони здоров’я, і всі ми із нетерпінням чекаємо на зустріч із ними після закінчення цього нелегкого періоду, щоб подякувати їм.

Ми знаємо, що ця криза матиме великий вплив і на автоспорт в цілому, і на WRC. Але я відчуваю, що в підсумку ми станемо сильнішими, ніж раніше. Все, що я можу вам сказати, це те, що дискусії з зацікавленими сторонами є більш відкритими, ніж раніше. Для нас не існує заборонених тем, і ніхто не ображається, коли ви пропонуєте ідеї, які раніше взагалі не мали шансів на розгляд.

Об’єднання зацікавлених сторін при пошуку більш стабільного майбутнього для WRC є дуже важливим, і це дає мені впевненість в тому, що зараз всі можуть працювати в більш тісній співпраці. Дуже приємно бачити, що тепер на першому місці для кожного стоїть чемпіонат, а не особисті інтереси.

Для нас важливо зберегти всіх учасників. Я, як колишній керівник Citroen Racing, прекрасно розумію, що команди вкладають кошти в автомобілі, які не виходять на старт, і ми маємо знайти рішення, яке дозволить всім їм стартувати і в 2020, і в 2021 роках. Зараз потрібно приймати правильні, а не швидкі рішення.

Можливо, це в моєму характері – не поспішати зі складанням плану, щоб потім забезпечити його правильну реалізацію з достатнім рівнем інформування громадськості. У цей тривалий період сумнівів всі знаходяться в очікуванні і всі хочуть інформації. Всі ми влаштовані однаково і всі ми хочемо знати, яким буде наше майбутнє. Але це не привід поспішати, оскільки поспіх може погано вплинути на майбутнє».

16-04-2020 6970
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца