Іспанське «горнило» (ВІДЕО)

Безумовно, для багатьох глядачів події в заліку ERC геть «забили» майже все, що відбувалося на Rally Islas Canarias в інших категоріях – далеко не всі вболівальники звернули увагу на той факт, що гонка була також етапом асфальтової першості Іспанії і аналогічного регіонального чемпіонату Канарських островів. А там також були свої окремі «фішки» – наприклад, португалець Бруно Магальяйнш паралельно подав заявку і в місцевий національний залік. Рік тому він вчинив так само і став другим серед «іспанців», відібравши у деяких екіпажів-фаворитів кілька цінних очок… Але центральною подією все ж мав стати бій Мігеля Фустера (Ford Fiesta R5) відразу з трьома фірмовими екіпажами Hyundai Motor España (Івана Ареса, Сурхайена Пернії і Хосе Антоніо Суареса), до якого непоганою і дуже гострою «приправою» міг стати також Магальяйнш.

Хід боротьби на Rally Islas Canarias дав зрозуміти, що в іспанському асфальтовому чемпіонаті з’явився ще один сильний гравець – Хосе Антоніо Суарес нарешті продемонстрував усім, що готовий боротися за найвищі місця за кермом Hyundai i20 R5 (на попередньому етапі, Rallye Sierra Morena, його прем’єра на цій машині була зіпсована відмовою двигуна на першому ж допі). Але на Канарах Суарес виступив відмінно – виграв чи не половину допів і здобув свою другу перемогу на етапах асфальтової першості (вперше це сталося майже п’ять років тому, восени 2013 року на Rally Comunidad de Madrid). А тут йому ще добряче допоміг Бруно Магальяйнш, який знову фінішував другим на Канарах і трохи «пригальмував» нинішніх лідерів чемпіонату, Мігеля Фустера і Івана Ареса. Зараз Хосе Антоніо Суарес з 36 очками займає лише шосте місце в першості (з відставанням в 61 бал від Фустера), але за підсумками сезону в залік йдуть тільки 8 кращих результатів з 11. Тобто у Суареса зараз є непогані шанси поборотися за титул – попереду фаворитів чекають ще вісім раундів.

Rally Islas Canarias (асфальтовий чемпіонат Іспанії)
1. Суарес/Каррера (E, Hyundai i20 R5) 2: 08.12,0